MŠ Letohradská

Registrovaní členové: 555
Nejnovější člen: Jeraldri

Registrace
Z důvodu útoku na naši databázi, jsme byli nuceni učinit opatření v zabezpečení webu. Všem řádně registrovaným se tímto omlouváme a prosíme o provedení opětovné registrace. Děkujeme za pochopení. S pozdravem administrátor webu.
EU

Od 1.11.2016 – 31.10.2018 je naše mateřská škola realizátorem projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0001076 Přátelská školka, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na poskytnutí dočasné personální podpory – chůvy k předškolním pedagogům, kteří integrují do dětského kolektivu dvouleté děti. Dále je projekt zaměřen na profesní růst pedagogických pracovníků pomocí akreditovaného vzdělávání a průběžného sebevzdělávání.

Celková výše podpory činí 543.328,- Kč.

Prázdninový provoz

Vážení rodiče, v tomto školním roce bude prázdninový provoz

od  3.července    do   21.července  2017

PLATBY NA PRÁZDNINY:

Dle zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním,vyšším

odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) trvá školní rok od 1. 9.

do 31. 8. daného roku, po tuto dobu je nutné hraditúplatu za předškolní

vzdělávání – „školné“ i v případě, že dítě nedochází do mateřské školy

ani jeden den.

Výše platby je upravena dle počtu dní provozu mateřské školy.

Předpis školného na prázdniny:

Červenec:  390,- Kč

Srpen :  0,- Kč

V MŠ Vás po prázdninách opět přivítáme  v pondělí  4. září 2017.

S přáním hezkého léta za celou mateřskou školu

PhDr. Lenka Váchová

Změna plateb ve šk. roce 2017/18

Výše úplaty za předškolní vzdělávání (školné) je od 1.9. 2017 stanovena ve výši 650,-Kč/měs.

Výše úplaty za školní stravování  je stanovena od 1.9. 2017

ve výši  814,-Kč/měs. (37,-Kč/den) a pro děti s odkladem školní docházky

858,-Kč/měs. (39,-Kč/den).

PhDr. Lenka Váchová

Zápis do MŠ

Kde: hlavní budova - Letohradská 1a

Kdy: 3.5. a 4.5. 2017 vždy od 13.30h do 17.00h

Nezapomenout: rodný list dítěte, OP zákonného zástupce, vyplněný EL a přihlášku k předškolnímu vzdělávání

Nepřítomnost dítěte

Školička

!!!!!! 737 755 264 - na toto číslo omlouvejte nepřítomnost dítěte !!!!!

MŠ - hlavní budova

!!!!!! 739 021 499 - na toto číslo omlouvejte nepřítomnost dítěte !!!!!

Letohrádek

!!!!!! 732 416 162 - na toto číslo omlouvejte nepřítomnost dítěte !!!!!

Poděkování sponzorům

Děkujeme všem sponzorům, kteří věnovali naší MŠ finanční či věcné dary. Naše poděkování patří také firmě VAUX s.r.o., která v rámci daru provedla kompletní úklid po rekonstrukci a to všech podlahových krytin v celé školce. Vaší pomoci si velice vážíme a doufáme, že nám budete příznivě nakloněni i v dalším školním roce.

PhDr. Lenka Váchová a kolektiv

Návštěvy